Partneři

Na naše projekty pro širokou veřejnost je vstup zdarma. To by nebylo možné bez podpory našich dlouhodobých partnerů.

AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Aero Vodochody je největším výrobcem letecké techniky v České republice. Zabývá se vývojem, výrobou, prodejem a servisem vojenské i civilní letecké techniky. Spolupracuje s předními leteckými výrobci a v rámci vojenského programu je dlouholetým partnerem ozbrojených sil několika zemí, zejména Armády České republiky.

www.aero.cz

CZECHOSLOVAK GROUP a.s.

CZECHOSLOVAK GROUP je holding navazující na tradici československého průmyslu a podporující rozvoj tradičních českých a slovenských společností, jež se věnují obranné a civilní průmyslové výrobě a obchodu. Výrobní portfolio se rozprostírá od hodinek přes vlakové brzdy až po nákladní automobily, neméně důležitou oblastí jsou i radarové a navigační systémy pro civilní a obranný průmysl.

czechoslovakgroup.cz

LOM PRAHA s.p.

LOM PRAHA s.p. je tradičním podnikem nejen českého, ale i světového leteckého průmyslu, který se specializuje na opravy letecké techniky a na zajišťování vývojových, výzkumných, opravárenských a modernizačních úkolů. Dále se zabývá přípravou a realizací praktického a teoretického výcviku pro letecký a pozemní personál včetně rekonstrukcí vojenských účelových.

www.lompraha.cz

Česká zbrojovka a.s.

Česká zbrojovka se řadí mezi deset největších světových výrobců ručních zbraní a jejich příslušenství, její produkty využívají ozbrojené složky mnoha zemí po celém světě.

www.czub.cz

Saab Technologies s.r.o.

Společnost Saab disponuje širokým portfoliem produktů a řešení pro armádní účely i civilní ochranu. V České republice je dlouholetým dodavatelem zbrojních a podpůrných systémů pro ozbrojené síly, rovněž je zapojena do projektů v oblasti civilní bezpečnosti.

saab.com

ERA a.s.

ERA vyvíjí, vyrábí a implementuje systémy zajišťující bezpečnost letového provozu, a to pro civilní i vojenské účely. Firma je v čele pelotonu ve vývoji multilateračních systémů a technologií pro sledování a rozpoznávání cílů na multistatickém principu.

www.era.aero

OMNIPOL a.s.

OMNIPOL je známý především jako klíčový dodavatel a expertní poradce v oblasti obranné a bezpečnostní techniky a patří k nejvýznamnějším firmám ve svém oboru na českém trhu. Působí jako systémový integrátor a dodavatel obranné a bezpečnostní techniky v 60 zemích světa.

omnipol.cz

General Dynamics European Land Systems

GDELS je evropská divize společnosti General Dynamics Corporation. Specializuje se na těžká obrněná kolová a pásová vozidla, obojživelné mosty a trajektové systémy, jakož i opravy, údržbu a servis vojenských vozidel vyrobených v Evropě.

www.gdels.com