Naši partneři

Na naše projekty pro širokou veřejnost je vstup zdarma. To by nebylo možné bez podpory našich dlouhodobých partnerů.

Lockheed Martin je globální bezpečnostní a letecká společnost, která zaměstnává přibližně 114 000 lidí po celém světě a zabývá se především výzkumem, návrhem, vývojem, výrobou, integrací a údržbou pokročilých technologických systémů, produktů a služeb.

CZECHOSLOVAK GROUP je holding navazující na tradici československého průmyslu a podporující rozvoj tradičních českých a slovenských společností, jež se věnují obranné a civilní průmyslové výrobě a obchodu. Výrobní portfolio se rozprostírá od hodinek přes vlakové brzdy až po nákladní automobily, neméně důležitou oblastí jsou i radarové a navigační systémy pro civilní a obranný průmysl.

Aero Vodochody je největším výrobcem letecké techniky v České republice. Zabývá se vývojem, výrobou, prodejem a servisem vojenské i civilní letecké techniky. Spolupracuje s předními leteckými výrobci a v rámci vojenského programu je dlouholetým partnerem ozbrojených sil několika zemí, zejména Armády České republiky.

Česká zbrojovka se řadí mezi deset největších světových výrobců ručních zbraní a jejich příslušenství, její produkty využívají ozbrojené složky mnoha zemí po celém světě.

Společnost Saab disponuje širokým portfoliem produktů a řešení pro armádní účely i civilní ochranu. V České republice je dlouholetým dodavatelem zbrojních a podpůrných systémů pro ozbrojené síly, rovněž je zapojena do projektů v oblasti civilní bezpečnosti.

OMNIPOL je známý především jako klíčový dodavatel a expertní poradce v oblasti obranné a bezpečnostní techniky a patří k nejvýznamnějším firmám ve svém oboru na českém trhu. Působí jako systémový integrátor a dodavatel obranné a bezpečnostní techniky v 60 zemích světa.

ERA vyvíjí, vyrábí a implementuje systémy zajišťující bezpečnost letového provozu, a to pro civilní i vojenské účely. Firma je v čele pelotonu ve vývoji multilateračních systémů a technologií pro sledování a rozpoznávání cílů na multistatickém principu.

Ray Service, a.s., se sídlem ve Starém Městě, je mezinárodním inovativním výrobcem kabelových svazků, elektromechanických celků a elektronických zařízení. Je také distributorem a integrátorem kabelových komponent a systémů.